start

Pompa Ciepła

Komfortowo, tanio i ekologicznie…

Jedno urządzenie, które ogrzeje Twój dom, schłodzi, a także zagrzeje wodę użytkową. Pompa ciepła nie wymaga obsługi, przez co zapewni Ci komfort przez cały rok. Dodatkowo jest tania w eksploatacji i przyjazna dla środowiska.

Dowiedz sie wiecej o pompach ciepla

Sprawdź nasze dotychczasowe realizacje

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Dobór odpowiedniego urządzenia

Odpowiedni dobór pompy ciepła pozwoli Ci w ekologiczny i oszczędny sposób ogrzać i schłodzić dom oraz przygotować ciepłą wodę użytkową. W ramach naszych usług zapewnimy Ci nie tylko precyzyjny dobór mocy urządzenia dostosowany do Twoich potrzeb, ale także doradzimy jaki rodzaj urządzenia będzie najwydajniej współpracował z obecną instalacją grzewczą.

Montaż i wsparcie serwisowe

Instalacja pompy ciepła w DiMEN zajmuje 2-3 dni i jest prawie nieinwazyjna. Samo urządzenie nie wymaga dużych powierzchni, jednostka zewnętrzna i wewnętrzna zajmuje ok. 1 m2. Montaż zakończymy szkoleniem, podczas którego wytłumaczymy Ci jak działa Twoje nowe urządzenia, a na koniec obejmiemy Cię opieką serwisową.

Korzystne finansowanie

Pomożemy Ci również uzyskać dofinansowanie z programu “Czyste powietrze”, dzięki czemu Twoja inwestycja zwróci się jeszcze szybciej.

Z nami przejdziesz wszystkie formalności krok po kroku. Dodatkowo, oferujemy także pomoc przy uzyskaniu kredytu na realizowane przez nas instalacje.

Zakres oferty firmy DiMEN

Instalacje ogrzewania i chłodzenia z wykorzystaniem pomp ciepła

Instalacje klimatyzacji

Instalacje sanitarne wewnątrz budynku

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny montowanych urządzeń

Instalacje wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła

Komentarze naszych zadowolonych klientów

Profesjonalnie działająca firma, godna polecenia. Montowali u mnie pompę ciepła. Wszystko przebiegało zgodnie z planem. Pan Jacek i Pani Natalia zawsze służą pomocą. Bardzo zaangażowani pracownicy:) Bardzo dziękuję Pani Natalii za okazaną pomoc przy wypełnianiu dokumentacji.
Beata Borecka
Beata Borecka
2022-12-30
Z czystym sercem polecam firmę DIMEN.Montowana była u mnie powietrzna pompa ciepła i muszę powiedzieć,że Panowie Damian oraz Piotrek to najlepsi fachowcy jakich miałem okazję poznać. Błyskawiczny czas realizacji , technicznie bez żadnych zarzutów, praca wykonana wzorowo.POLECAM.
Wojtek Srebrny
Wojtek Srebrny
2022-12-30
Bardzo polecam wszystkim firmę Dimen ,pracę montażu pompy ciepła przebiegły sprawnie ,obsługa miła i fachowa. Adam.A. Cieśle
AD A
AD A
2022-12-29
Firma jak najbardziej godna polecenia.montaz pompy ciepła został wykonany profesjonalnie i szybko.Polcecam
Marcin Żerdziński
Marcin Żerdziński
2022-12-08
Cały proces modernizacji systemu ogrzewania gazowego na pompę ciepła powietrze-woda począwszy od oferty aż do odbioru końcowego i przeszkolenia z obsługi systemu przebiegł bardzo profesjonalnie. Gorąco polecam!
Juliusz Modlinger
Juliusz Modlinger
2022-11-30
Pełny profesjonalizm od dokumentów do ekipy monterskiej przedstawiciel firmy wszystko wyjaśnił jak to będzie wyglądało gorąco polecam i pozdrawiam ekipę. Pompa śmiga jak ta lala.POLECAM
Bartosz Banaszak
Bartosz Banaszak
2022-11-07
Wszystko wykonane profesjonalnie i na czas. Dobra komunikacja i bardzo pomocna ekipa monterska. Uczciwie polecam.
Mariusz Pyka
Mariusz Pyka
2022-10-17

Zostań z nami w kontakcie!