Montaż klimatyzacji MultiSplit – jednostki wewnętrzne oraz zewnętrzne wraz z montażem instalacji.

by | Mar 10, 2023 | Realizacje | 0 comments

Wykonujemy montaż klimatyzacji oraz specjalistycznych instalacji w systemach Split oraz MultiSplit od renomowanych producentów. Bez względu na to czy potrzebne urządzenie to wyłącznie jednostka zewnętrzna wraz z klimatyzatorem do wnętrz czy klimatyzacja multisplit, kompleksowo obsługujemy taką instalację. Używamy sprzętu od renomowanych producentów. Mowa między innymi o firmie LG, Panasonic, Samsung, jednak wiodącą marką jest AIRWELL.

Klimatyzacja MultiSplit

Oprócz standardowych SPLITÓW, montujemy układy MULTI SPLIT z jednostkami wewnętrznymi naściennym, kasetonowymi oraz kanałowymi. Standardową montowaną jednostką jest jednostka HDMB Harmonia. Zakres jej pracy w trybie chłodzenia oraz grzania to -15 stopni, posiada nowoczesny wyświetlacz LCD, nawiew powietrza w 4 kierunkach oraz zapewnia ultra czyste powietrze dzięki filtrowi katalitycznemu, węglowemu oraz filtrowi z jonami srebra. W standardzie posiada także wbudowany moduł Wi-Fi, który umożliwi sterowanie urządzenia z każdego zakątka świata. Oprócz walorów technicznych, Airwell daje nam możliwość skomponowania swojego zestawu kolorystycznego. Mamy do wyboru podstawowy kolor całego urządzenia: biały oraz szary, a następnie możeby dobrać panel fronotowy w kolorze: czerwony, szary, szampański beż. Na zdjęciach klimatyzacja w systemie multisplit, składająca się z dwóch jednostek wewnętrznych o mocy 2,5kW każda, oraz agregatu zewnętrznego o mocy 5kW.

Jesteśmy autoryzowanym instalatorem i serwisem klimatyzacji. Świadczymy usługi w zakresie przeglądów technicznych tych urządzeń. Posiadamy także niezbędne certyfikaty i uprawnienia na markę LG, PANASONIC, SAMUSNG, GREE, MIDEA, AIRWELL.